ERELIJST

 

 
 
Jaar            Evenement                                                                          Plaats                                  Resultaat 
2007 Nederlands Kampioenschappen aspiranten Nijmegen/Nederland
 1e  
       
2008  Nederlands Kampioenschappen aspiranten Dordrecht/Nederland
 2e 
       
2009 Nederlands Kampioenschappen junioren
Dordrecht/Nederland
  1e  
  Open Zweedse Kampioenschappen cadetten Trelleborg/Zweden
 1e 
       
2010  Nederlands Kampioenschappen junioren Dordrecht/Nederland
1e 
  Open Oostenrijkse Kampioenschappen junioren Innsbruck/Oostenrijk
  2e   
  Open Belgische Kampioenschappen junioren Herentals/België
  3e   
       
2011  Nederlands Kampioenschappen junioren Almere/Nederland 
  1e   
  Open Israëlische Kampioenschappen junioren Tel Aviv/Israël
 2e  
  Open Israëlische Kampioenschappen senioren Tel Aviv/Israël
 1e  
       
2012 Nederlands Kampioenschappen junioren Almere/Nederland
1e 
Wereld Kampioenschappen junioren Cairo/Egypte 
4e 
 
Europese Kampioenschappen -21         
Athene/Griekenland
4e 
       
2013 Nederlands Kampioenschappen junioren Almere/Nederland
 1e  
  Open Spaanse Kampioenschappen junioren Alicante/Spanje
3e 
  Open Belgische Kampioenschappen junioren Lommel/België
1e 
  Open Duitse Kampioenschappen junioren Bonn/Duitsland 
3e 
 
Open Oostenrijkse Kampioenschappen junioren
Innsbruck/Oostenrijk
 3e  
  Open Nederlandse Kampioenschappen junioren Eindhoven/Nederland
 3e  
  Europese Kampioenschappen -21 Chisinau/Moldavië
Top 16
  Europese Kampioenschappen junioren Porto/Portugal
Top 16
   
2014 Nederlandse Kampioenschappen senioren Almere/Nederland
 1e  
  Europese Kampioenschappen -21 Innsbruck/Oostenrijk
Top 16
     
2015 Nederlands Kampioenschappen senioren Almere/Nederland
1e 
  Open Turkse Kampioenschappen senioren Antalya/Turkije
  3e   
  Europese Kampioenschappen -21 Boekarest/Roemenië
4e 
     
2016 Nederlands Kampioenschappen senioren Almere/Nederland 
  1e   
  Open Poolse Kampioenschappen senioren Warschau/Polen
 3e  
  Open Letse Kampioenschappen senioren Riga/Letland 
 3e  
       
2017 Nederlands Kampioenschappen senioren Almere/Nederland
1e 
  Open Oostenrijkse Kampioenschappen senioren Innsbruck/Oostenrijk
2e 
  Open Luxemburgse Kampioenschappen senioren Luxemburg/Luxemburg
2e 
  Summer Universiade senioren Taipei/Taiwan
Top 16
  Europese kampioenschappen Olympische gewicht klasse            Sofia/Bulgarije
 3e  
     
2018 Nederlands Kampioenschappen senioren
Denhaag/Nederland
 1e  

Open Turkse Kampioenschappen senioren Istanbul/Turkije
  3e   
  Europese Kampioenschappen Senioren Kazan/Rusland
 PAR
  1st Open Multi European games Plovdiv/Bulgarije
   3e   

 

  

 

 
      
  • ENCOENCO
  • RBA CarsRBA Cars
  • Dorpsraad RavensteinDorpsraad Ravenstein
  • Taekwondo AmersfoortTaekwondo Amersfoort